Žinios ir kontaktai
En

Tinklaraštis

Plačiau

Kaip pasikeitė pardavimo specialistų darbas per pandemiją?

2020 m. lapkričio 30 d.

Visuotinai įsigalėjęs nuotolinis darbas padarė įtakos pardavimų sričiai. Su klientais palaikyti santykius ir pardavimus vykdyti galima beveik vien tik elektroninio ryšio priemonėmis – el. paštu, telefonu, vaizdo skambučiais. Vis tik ekspertai teigia, kad pardavimų darbo esmė liko nepakitusi: parduoti reikia prekės arba paslaugos vertę, o ne kainą ar nuolaidą.

Rinkodaros technologijos, kurias verta išbandyti 2020-aisiais

2020 m. rugpjūčio 17 d.

Metinė „Gartner“ atlikta rinkodaros vadovų apklausa atskleidė, kad investicijos į rinkodaros technologijas augs, nors bendras rinkodaros biudžetas trauksis. Kokios rinkodaros technologijos yra populiariausios 2020 metais?

Plačiau
Plačiau

Personalo valdymo tendencijos 2020 metais

2020 m. kovo 20 d.

Praėjusį dešimtmetį žmogiškųjų išteklių sritis keitėsi, atspindėdama organizacijų funkcionavimo ir darbuotojų lūkesčių pokyčius. Artimiausiais metais darbdaviams daug dėmesio teks skirti darbuotojų patirčiai ir išskirtinumui. Kokias tendencijas ekspertai prognozuoja personalo sričiai 2020 metais?

2020 metų tiekimo grandinės tendencijos

2020 m. kovo 3 d.

Pastaraisiais metais tiekimo grandinės valdymo srityje vyrauja skaitmenizacijos ir globalizacijos tendencijos. Tiekimo grandinės ilgėja, apimdamos kelias šalis ir sukurdamos naujų galimybių bei iššūkių. Kokias tiekimo srities tendencijas ekspertai prognozuoja 2020 metais?

Plačiau