Žinios ir kontaktai
En

VCC penkeri metai

Vilniaus konferencijų centras (VCC) pažymi „jubiliejų" - penkerių metų veiklos sukaktį. Kaip profesionalūs verslo renginių organizatoriai įgijome daugelio įmonių pasitikėjimą.

Nuo 2007 m. pradžios organizuojame verslo konferencijas ir seminarus rinkodaros, komunikacijos, finansų, vadybos ir kitomis temomis. Džiaugiamės bendradarbiavimu su įvairių ūkio sektorių atstovais - mūsų organizuotų renginių pranešėjais, partneriais ir dalyviais.

Per penkerius metus surengėme virš 30 konferencijų ir seminarų, kuriuose dalyvavo pusantro tūkstančio žmonių. Mūsų renginiuose pranešimus skaitė 150 lektorių, tarp jų ekspertai iš Austrijos, Jungtinės Karalystės, Lenkijos, Rusijos, Šveicarijos, Vokietijos.

Ypač džiaugiamės „grįžtančiais" dalyviais, t.y. mūsų konferencijose dalyvaujančiais antrą, trečią ar net ketvirtą kartą. Tai skatina mus tobulėti ir organizuoti dalyvių lūkesčius bei poreikius atitinkančius renginius. Tikime, kad konferencijos - puiki proga susitikti su kolegomis, užmegzti pažintį su potencialiu klientu, partneriu ar darbuotoju. Siekiame, kad mūsų renginiai sudarytų dalyviams kuo daugiau galimybių tikslingam kontaktų mezgimui ir stiprinimui (ang. networking).

Taip pat džiaugiamės konferencijų dalyvių atsiliepimais, kurių sulaukiame po kiekvieno renginio. Kai kurie mums itin brangūs, kuriais norėtume viešai pasidalinti:

Nuoširdžiai dėkoju už šaunų atliktą darbą organizuojant konferenciją.

Dėkoju už idomią ir turiningą konferenciją. Renginys tikrai buvo puikus ir naudingas.

Labai norėjau padėkoti už profesionaliai ir įdomiai surengtą konferenciją.

Noriu pasidžiaugti, kad šį sykį konferencija man buvo naudinga ir įdomi. Temos įdomios ir aktualios.

Dėkui už tikrai gerai organizuotą seminarą ir puikius pranešimus! Tikrai buvo naudinga išgirsti naujienas, „best case" pavyzdžius ir susipažinti su kolegomis iš tos pačios srities.

Dėkoju už renginį, įspūdžiai tikrai geri ir temos aktualios. Lauksime naujų susitikimų.

Iš renginio išsivežiau tik geriausius įspūdžius - ačiū Jums už puikiai suorganizuotą profesionalų renginį!

Ačiū už galimybę sudalyvauti aukšto lygio konferencijoje, kurios išskirtinumas buvo teigiamas emocijas kelianti atmosfera. Super. Gera kryptis ir lygis.


Pranešėjams, partneriams ir dalyviams norime dar kartą padėkoti, kad yra kartu su mumis - bendradarbiauja ir dalyvauja mūsų renginiuose.

Iki susitikimo VCC konferencijose ir seminaruose!