Žinios ir kontaktai
En

Tinklaraštis

Plačiau

Lojalumo ar nuolaidų kortelės?

2012 m. liepos 10 d.

Skatindamos klientų lojalumą ir pakartotinius pirkimus prekybos, paslaugų įmonės pirkėjams dalija specialias korteles. Tačiau dažniausiai tai yra ne lojalumo, o tiesiog nuolaidų kortelės.

Lojalumo rinkodara

2012 m. birželio 1 d.

Išlaikyti esamą klientą kainuoja mažiau, nei pritraukti naują, teigia rinkodaros žinovai. Tačiau kaip padaryti, kad klientas būtų lojalus jūsų įmonei ir pakartotinai pirktų jūsų prekes ar paslaugas?

Plačiau
Plačiau

„Metų finansų direktoriaus 2012“ rinkimų nugalėtojai

2012 m. gegužės 18 d.

„Viešojo sektoriaus metų finansų direktoriaus 2012" apdovanojimą laimėjo AB Lietuvos pašto Finansų tarnybos direktorius Kęstutis Jaržemskas.

Lietuva - tarp technologiškai pažangiausių šalių

2012 m. gegužės 9 d.

Pagal pažangą IT srityje Lietuva užima 31 vietą, rodo Pasaulio ekonomikos forumo parengtas valstybių reitingas. Aukščiausiai mūsų šalis įvertinta tokiose srityse kaip mobiliojo ryšio skverbtis, paslaugų prieinamumas ir interneto naudojimas versle.

Plačiau
Plačiau

Metų finansų direktoriaus rinkimai - jau ketvirtąkart!

2012 m. balandžio 2 d.

Šiemet Lietuvoje vėl renkamas Metų finansų direktorius. Pretendentai į „Metų finansų direktoriaus 2012" titulą teikia paraiškas iki balandžio 30 dienos. Rinkimų nugalėtojai bus paskelbti gegužės 17 d. Vilniuje vyksiančios „Finansų direktorių konferencijos 2012" pabaigoje.

1 2 3